Ai dhe ajo

Publikuar më 25/07/2017

Ajo : shpirt me duket vetja shum e shendoshe, e shemtuar dhe e plakur. Tlutem me bej nje kompliment.
Ai : zemer ke shikim shum te mire…

Të ngjashme

Ska komente

Komento