A jemi prap miq?

Publikuar më 14/08/2014

Dy shoke po benin muhabet e po pinin nga nje gote. Hidhet njeri dhe thote:
– Ej, nese une shkoj me gruan tende, cfare lidhje do te kishim?
Kuneter?
Krushq?
Kusherinj?
Apo?
Tjetri pasi mendohet pak i thote:
– Hemmmm, besoj se do ishim baraz.

Të ngjashme

Ska komente

Komento